İstanbul Jet Havacılık ve Akaryakıt Hizmetleri A.Ş. , dünya çapında kapsama alanıyla on yıllık dünya standartlarında hizmet mirasına sahiptir. Operatörlere, her görev ve her yolculuk için özel ihtiyaçlarına uygun yer desteği ve yakıt ikmali paketleri, esnek kredi olanakları ve uygun fiyat yapıları sağlanır.

Havalimanı işletme acenteleri ile stratejik ilişkiler ağı aracılığıyla tedarik zinciri kolaylığı sağladık. 2013 yılında Shell Aviation Worldwide’ın lider bayisi olarak tanındık ve bu da bize daha fazla sorumluluk ve pazarda rekabet etme fırsatı verdi. 2021 yılında 425.000.000 litre üzerinde olan uçak yakıtı satışlarımız, 2022 yılı nisan ayına kadar olan süreçte 96.000.000 litrenin üzerine çıkmıştır.1

5+

yıllık tecrübe

50+

iş ortağı

45

ekip üyesi

9

araç

İSTANBUL JET

İstanbul Jet Havacılık ve Akaryakıt Hizmetleri, dünya çapında kapsama alanıyla on yıllık dünya standartlarında hizmet mirasına sahiptir. Operatörlere, her görev ve her yolculuk için özel ihtiyaçlarına uygun yer desteği ve yakıt ikmali paketleri, esnek kredi olanakları ve uygun fiyat yapıları sağlanır.

Havalimanı işletme acenteleri ile stratejik ilişkiler ağı aracılığıyla tedarik zinciri kolaylığı sağladık. 2013 yılında Shell Aviation Worldwide’ın lider bayisi olarak tanındık ve bu da bize daha fazla sorumluluk ve pazarda rekabet etme fırsatı verdi. 2021 yılında 425.000.000 litre üzerinde olan uçak yakıtı satışlarımız, 2022 yılı Ekim ayına kadar olan süreçte 589.757.783 litrenin üzerine çıkmıştır.

REFERANSLAR

Müşterilerimize doğrudan ve sürekli ilişkide bulunduğumuz çokuluslu petrol şirketleri, ulusal tedarikçiler, yerel rafineriler ve yer hizmetleri sağlayıcıları aracılığıyla hizmet vermekteyiz. Türkiye’deki lokasyonlar dışında güçlü bir varlık gösterdiğimiz yerler arasında

Avrupa ve İskandinavya’da: İspanya, Yunanistan, İtalya, Portekiz, Fransa, Birleşik Krallık, İrlanda, Almanya, Avusturya, Sırbistan, Hırvatistan, Orta Doğu’da: Lübnan, Irak, Umman, Suudi Arabistan, Kuzey Afrika ve diğer Afrika bölgelerinde: Tunus, Cezayir, Fas, Mısır, Asya Bölgesinde: Hong Kong, Singapur, Tayland, Hindistan, Kazakistan.