Şanser Özyıldırım

Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olan Özyıldırım, kariyerini akaryakıt sektörünün önde gelen firmalarında inşa etti. 2001 – 2007 yılları arasında OMV    Petrol Ofisi’nde Satış Koordinatörü, 2007 – 2010 arasında Shell Türkiye ‘de Satış Müdürü ve 2010 – 2018 yıllarında THY Opet Havacılık Yakıtları A.Ş.’de Grup Satış Müdürü olarak çalıştı.

Özyıldırım, 2019 yılında faaliyete geçen AVIAVIA Yakıt Hizmetleri ve Danışmanlık A.Ş.’nin Kurucusu ve İstanbul Jet Havacılık ve Yakıt Hizmetleri A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

Hüseyin Latifoğlu

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür

Kabataş Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Latifoğlu, iş hayatına 1986 yılında Shell Türkiye’de Bölge Perakende Satış Temsilcisi olarak başladı. Shell Türkiye’de Havacılık Müdürü, Perakende Satış Bölge Müdürü ve Tedarik Müdürü görevlerinin ardından; Shell Güney Avrupa Tedarik Müdürü, Shell Gaz (LPG) Genel Müdürü ve Shell & Turcas’ta Tedarik, Tesisler, Dağıtım Direktörü olarak görev aldı. 2009 yılında Turkuaz Petrol’e kısa bir süre CEO olarak atanmasının ardından Lukoil Jet Turkey Ltd.’de Genel Müdür, 2010-2019 yılları arasında da Lukoil Türkiye Tedarik, Toptan Satış, Havacılık ve Kimyasallardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.

2019 yılından bu yana İstanbul Jet Havacılık ve Yakıt Hizmetleri AŞ’de Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Latifoğlu, İstanbul Jet‘in sahibi olduğu 9 adet akaryakıt istasyonu ile 20 adet istasyon/market acentelik hizmeti veren Tasco Akaryakıt AŞ’nin de CEO’luğunu yürütüyor.

Yaşar Erşahin

Operasyon ( Havacılık)

Genel Müdür Yardımcısı

Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan Erşahin, İGA Havalimanları İşletmesi’nde Genel Sekreter ve TFS Akaryakıt Hizmetleri şirketinde İkmal ve Satış Direktörü olarak çalıştı.

Erşahin, Mayıs 2021 tarihinden bu yana İstanbul Jet AŞ’de havacılık operasyonlarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyor.

İstanbul Jet Üst Yönetim Atilla Dokcan

Atilla Dokcan

Mali İşler

Genel Müdür Yardımcısı

Yeditepe Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu olan ve Galatasaray Üniversitesi’nde Finansal Ekonomi yüksek lisans programını tamamlayan Dokcan, kariyerine 2010 yılında Albaraka Türk Bankası’nda Hazine bölümünde başladı. Atilla Dokcan, 2013-2017 yılları arasında Türk Hava Yolları Hazine biriminde sırasıyla uzman ve yönetici kademelerinde yer aldı. 2018 yılında İstanbul Jet Havacılık ve Yakıt Hizmetleri AŞ ekibine Finans Müdürü olarak katıldı.

Dokcan, Temmuz 2020 tarihinden bu yana İstanbul Jet’te Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyor.

Ayhan Yıldız

Muhasebe ve Bütçe Raporlama Direktörü

İstanbul Üniversitesi Muhasebe Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü diplomaları bulunan Yıldız, iş hayatına 2000 yılında Doğan TV Holding’de Muhasebe bölümünde başladı. Ardından, Eren Holding Enerji Grubu’nda Muhasebe Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. LOGO, SAP programlarının yanı sıra iş ve sistem geliştirme projelerinin liderliğini üstlenen Yıldız, 2011 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsatını aldı.

Ayhan Yıldız, Mayıs 2018 tarihinde Muhasebe Müdürü olarak göreve başladığı İstanbul Jet Havacılık ve Yakıt Hizmetleri AŞ’deki görevine 2024 yılından itibaren Muhasebe ve Bütçe Raporlama Direktörü olarak devam ediyor.

Nesimi Nergiz

İnsan Kaynakları Müdürü

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan ve Işık Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans eğitim programını tamamlayan Nergiz, iş hayatına 1998 yılında UPS Kargo şirketinde İnsan Kaynakları Görevlisi olarak başladı. 2004-2010 yılları arasında RGS Güvenlik AŞ’de ve 2010-2020 yılları arasında THY Opet Havacılık Yakıtları AŞ’de yönetici kademelerinde yer aldı.

Şubat 2020 itibarıyla İstanbul Jet Havacılık ve Yakıt Hizmetleri AŞ’de İnsan Kaynakları Müdürü olarak göreve başlayan Nergiz, aynı zamanda İstanbul Jet Havacılık ve Yakıt Hizmetleri AŞ’nin sahibi olduğu şirketlerde 9 adet akaryakıt istasyonu ile 20 adet istasyon/market acentelik hizmeti veren Tasco Akaryakıt İstasyon Hizmetleri AŞ’nin de İnsan Kaynakları Müdürlüğünü yapıyor.