Cumhuriyetimizin 100. Yılında Minik Kahramanlara Umut Işığı: İstanbul Jet’ten LÖSEV’e Sağlık Odası Bağışı!

Cumhuriyetimizin 100. Yılında Minik Kahramanlara Umut Işığı: İstanbul Jet’ten LÖSEV’e Sağlık Odası Bağışı!

Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümü şerefine, İstanbul Jet olarak LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı kuruluşu olan LÖSANTE Hastanesi çocuk polikliniğine yepyeni bir sağlık odası bağışladık. Bu değerli bağış ile lösemi hastası çocuklara daha iyi bir tedavi ortamı sunmayı ve yüzlerinde tebessüm oluşturmayı amaçlıyoruz.

Bağış törenine Yönetim Kurulu Başkanımız Şanser Özyıldırım, Genel Müdürümüz Hüseyin Latifoğlu ve Genel Müdür Yardımcımız Yaşar Erşahin de katıldı. LÖSANTE Hastanesi yetkilileri tarafından, şirketimize 25. yıla özel “LÖSEV Yaşam Sertifikası” takdim edildi.

LÖSEV’in 35 yılı aşkın süredir lösemili çocuklarla ve aileleriyle yürüttüğü mücadeleye katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. LÖSANTE Hastanesi’ne yaptığımız sağlık odası bağışı ile minik kahramanlarımıza daha konforlu ve hijyenik bir ortamda sağlık hizmeti almalarını sağlayacağımıza inanıyoruz.

Lösemili Çocuklara Desteğimiz Devam Edecek

25 yılı aşkın süredir lösemili çocuklarla ve aileleriyle yürüttüğü bu mücadelede LÖSEV’in yanında olmak ve iş birliği yaparak daha iyi bir tedavi ortamı için destek sunmak, bizim için paha biçilemez bir değer. LÖSANTE Hastanesi’ne yaptığımız sağlık odası bağışı bu amaca umut ve katkı sağladığını biliyoruz.

LÖSEV’in desteğiyle lösemi hastalığına karşı direnen ve hayata tutunan minik kahramanların hikayeleri bize ilham veriyor. Lösemi hastası olan çocuklar hayata tutunmak için büyük bir uğraş veriyorlar. LÖSEV ve İstanbul Jet olarak, bu hastalıkla savaşan herkesin yanında olmak ve onların umuduna yol açmak bizim için büyük ve anlamlı bir görev.

LÖSEV’e Teşekkür Ediyoruz

LÖSEV’in 25 yılı aşkın süredir lösemi hastalığı ile ettiği mücadele sayesinde şifa dağıtması ve lösemili çocukların hayata tutunmasına yardımcı olması son derece önemli bir süreç.

Cumhuriyetimizin 100. yılında, LÖSEV gibi anlamlı bir kuruluşa katkıda bulunmak bizim için büyük bir onur. Lösemili çocuklara umut ışığı olmak ve onların hayallerine kavuşmalarını sağlamak en büyük motivasyon kaynağımız. Bu vesileyle, LÖSEV’e ve LÖSANTE Hastanesi’ne minik kahramanlarımıza sundukları katkılardan ve kabul ettikleri bağışlardan dolayı teşekkürü borç biliriz.